Górnik Zabrze ograł graczy drużyny Legii rezultatem 1:0! Kolejny pokaz dramatycznej formy Legii Warszawa w rozgrywkach Ekstraklasy!

Górnik Zabrze ograł graczy drużyny Legii rezultatem 1:0! Kolejny pokaz dramatycznej formy Legii Warszawa w rozgrywkach Ekstraklasy!

Bez najmniejszych wątpliwości w trwającym aktualnie sezonie polskiej ligi Legia przedstawia się słabo. zawodnicy Legii Warszawa to aktualni mistrzowie ligi i trzeba wziąć to pod uwagę, a obecnie zajmują pozycję w końcówce tabeli. Starcie z Górnikiem miało finalnie ukrócić tragiczną passę Warszawiaków, lecz i w tym przypadku brakowało szczęścia do tego, żeby sięgnąć po jakiekolwiek punkty. Od początku tego spotkania piłkarze z Zabrza wyglądali na fenomenalnie uszykowanych i podczas pierwszej odsłony Legia z Warszawy nie była w stanie stawić im czoła. Po pierwszej odsłonie meczu piłkarze Górnika wygrywali wynikiem 2:0 i wiele wskazywało na to, że to będzie kolejna z rzędu utrata punktów Legii z Warszawy. Jednakże na początku drugiej połowy starcia Legioniści zaczęli atakować i byli w stanie doprowadzić do wyniku remisowego. Od tego momentu kibice futbolu zasiadający na stadionie mogli mieć nadzieje na spore emocje na koniec starcia.

I w rzeczy samej ostatnie minuty tego starcia były niezwykle emocjonujące. W głównej mierze z powodu formy zawodników Górnika, którzy finalnie zwyciężyli to spotkanie. Bramkę dającą triumf zdobył na sam koniec Kubica Krzysztof, który był w stanie wykorzystać fantastyczne zagranie w wykonaniu Janzy. Swojego pierwszego gola po transferze do Ekstraklasy strzelił zdobywca pucharu świata z roku 2014, czyli Lukas Podolski i dobrze mieć to na uwadze. była to niezwykła chwila dla tego gracza i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Z kolei Legia Warszawa poniosła porażkę siódmy mecz pod rząd i aktualnie znajduje się na 17 pozycji w tabeli ligowej. Warto przyznać to, że jest to niezwykle fatalny rezultat, jak na wciąż panującego mistrza rozgrywek polskich. Jeżeli warszawska Legia w dalszym ciągu chciałaby pozostać w lidze polskiej to wszyscy jej piłkarze powinni powrócić do odpowiedniej dyspozycji. Mistrz Polski w przeciwnym przypadku sensacyjnie zostanie zdegradowany do niższej ligi.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy